OM OSS

Aktivt Pusterom AS er et ideelt foretak som har som mål å være en positiv samfunnsaktør som bidrar til å bedre mental, fysisk og sosial helse i lokalbefolkningen.
Marianne.jfif

Marianne Hole

Daglig leder

marianne@aktivtpusterom.no

Anja.jfif

Anja Marøy Sandstad

Ass. Daglig leder

anja@aktivtpusterom.no

Arne.jfif

Arne Thoresen

Barne- og ungdomsarbeider

arne@aktivtpusterom.no

Lisa.jfif

Lisa H. Nielsen

Miljøterapaut

lisa@aktivtpusterom.no

Hanne.jfif

Hanne Hole

Miljøterapaut

hanne@aktivtpusterom.no

Øyvind.jfif

Øyvind Kloster

Miljøarbeider

oyvind@aktivtpusterom.no

Ingeborg.jfif

Ingerborg Hjertvik

Miljøterapaut

ingeborg@aktivtpusterom.no

VÅRT TEAM

Vi har en stabil og forutsigbar stab som har relevant utdanning innen helse- og sosialfag og juss. De ansatte har bakgrunn som pedagog, spesialpedagog, interkulturell pedagog, miljøterapeut, miljøarbeider folkehelsearbeider, barne- og ungdomsarbeider, fritidspedagog og juridisk rådgiver.

team.jfif