top of page
Skog
Ansatte
Marianne.jfif

Marianne Hole

Daglig leder

marianne@aktivtpusterom.no

Lisa.jfif

Lisa H. Nielsen

Miljøterapeut

lisa@aktivtpusterom.no

Anja.jfif

Anja Marøy Sandstad

Ass. Daglig leder

anja@aktivtpusterom.no

Hanne.jfif

Hanne Hole

Miljøterapeut

hanne@aktivtpusterom.no

Arne.jfif

Arne Thoresen

Miljøarbeider

arne@aktivtpusterom.no

Ingeborg.jfif

Ingeborg Hjertvik

Miljøterapeut

ingeborg@aktivtpusterom.no

VÅRT TEAM

De faste ansatte i Aktivt Pusterom utgjør en erfaren og kompetent ressurs. Ansattegruppen har solid kompetanse innenfor pedagogikk, miljøterapi, folkehelsearbeid, fysisk aktivitet, livsmestring og traumebasert omsorg. 

I tillegg til de åtte faste ansatte benytte Aktivt Pusterom seg av enkelte oppdragstakere ved gjennomføring av de ulike tiltakene. De eksterne oppdragstakerne har alle den grunnleggende faglige kompetansen som trengs. Aktivt Pusterom gjennomfører faglig kompetanseheving for ansatte og oppdragstakere jevnlig.

team.jfif
bottom of page